Android IOS Mobil Oyun

PUBG Mobile Lite Android ve İOS için nasıl indirilir ve Kurulur

PUBG Mobil nasıl indirilir?

Adım 1: TAPTAP APK yükleyicisini indirin

Bu adresten TAPTAP uygulamasını indirin ve indirdiğiniz dosyayı Android cihazınıza aktarın.

Adım 2: PUBG Mobil sayfasına ulaşmak

Uygulamayı açtıktan sonra birçok uygulama göreceksiniz. Sizin açmanız gereken sayfa en üstte yer alan ve Tencent tarafından geliştirilen oyun.

Adım 3: Oyunu rezerv edin

Şu an için indirmede olmadığı için öncelikle oyunu rezerv etmeniz gerekiyor. Burada herhangi bir telefon numarasını yazarak, oyunu kendiniz için rezerv edebilirsiniz. Yükleme hazır olduğunda bildirim alacak ve PUBG’yi indirebileceksiniz.

PUBG Mobil iOS nasıl indirilir?

Adım 1: Yeni iTunes hesabı açmak

Aslında kendi iTunes hesabınızın bölge ayarlarını Çin yaparak da oyunu indirebilirsiniz ama bunu tavsiye etmiyoruz. Çünkü birkaç değişiklik yapmanız ardından Apple size bölge kilidi koyacaktır. O yüzden ister Türkçe, ister İngilizce bir iTunes hesabı açıp işlemlere başlayın.

Adım 2: Aktivasyonu yapmak

Bilgilerinizi girdikten sonra elbette sizden telefon numarası ile doğrulama istenecek. Bunu kendi telefon numaranızı vererek halledin. Hesabını yurt dışı olarak açtıysanız bile fark etmeyecektir.

Adım 3: Çin hesabına geçmek

Bu aşamada öncelikle bir Çin adresine sahip olmanız gerektiğini hatırlatalım.Buradan bir sahte adres oluşturun ve sayfayı açık tutun, çünkü ileriki adımlarda lazım olacak.

Şimdi iPhone/iPad cihazınızın ayarlarına gidin. iTunes ve App Store bölümüne gelin ve yeni Apple ID’nize gelerek buradan bölge değiştirme menüsünü açın.

Adım 4: Hesabı tamamlamak

Artık yeni adres bilgilerini doldurmanın zamanı geldi. Az önce oluşturduğunuz adresi, iTunes bilgileri olarak girin ve kaydedin.

Şimdi tek yapmanız gereken PUBG Mobil versiyonlarını indirmek.

PUBG: Exhilarating Battlefield indir!

PUBG: Army Attack indir!