in ,

PUBG Mobile Bilgisayarda Nasıl Oynanır ?

PUBG Mobile Resmi Emülatörü İle PUBG Mobile’ı Bilgisayarınızda telefona göre daha kullanışlı oynama imkanına sahip oluyorsunuz. Ayrıca Linsans almak gerekmiyor. PUBG Mobile Ücretsiz İndirip Kurabilirsiniz. Tabi Bilgisayarınızda bu oyunu oynamak için cihazınız bir miktar oyunun sistem gereksinimlerini karşılayacak düzeyde olmalı.

Tencent, PUBG Mobile’ı PC’de Ücretsiz Oynamak için Resmi Emülatörünü Yayınladı!

Sadece PUBG oynaycaksınız diye bir kural yok. Emilatör sayesinde bilgisayarınız artık bir android işletim sistemi gibi bir çok android uygulamayı çalıştırmakta.

PUBG Mobile Emulator Download İNDİR

Bu tür oyunlar, yüksek kontrol becerisi ve refleks gerektirir. Fakat 5-6 inçlik dokunmatik ekranlarda bahsettiğimiz kontrolü sağlamamız pek de mümkün değil. Bu oyunlar için Fare Kalvye ikilisi olmazsa olmaz.

Fare ve klavye kullanan oyuncular, dokunmatik ekran kontrollerini kullanarak oynamaya çalışan oyunculara karşı büyük bir kontrol ve hız avantajına sahip bu durum oynayanlar arasında haksızlığa neden oluyor.

Yani PubG Mobile’ı bilgisayarınız üzerinde oynayarak oyuna 1-0 galip başlayabilirsin. PubG Mobil’in kaliteli grafikleri, rahat oynama şekli sunmakta.

Mobil oyunculara haksızlık yapmak istemeyen Tencent, Tencent Gaming Buddy ile PUBG Mobile’a giriş yapan oyuncuların yalnızca emülatör kullanan oyuncularla eşleşmesini sağlıyor.

Tencent Gaming Buddy , düşük kaliteli bilgisayarlarda bile oynanabilir. PUBG’nin normal PC sürümü, gerekli donanıma sahip olmayan bilgisayarlarda oynatıldığında en iyileştirme sorunlarıyla karşı karşıyadır. Oldukça üst düzey, güçlü bir oyun bilgisayarınız varsa, oyun deneyiminiz sadece daha iyi olur.

Yani kısacası Tencent Gaming Buddy Emulatör ile Oyun bilgisayarınız olmasına gerek yok orta halli bir bilgisayarda da bu oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz.


PUBG Mobile Emulator nasıl indirilir ve kurulur

PUBG Mobile Emulator nasıl indirilir ve kurulur

1. ADIM : 

Tencent Gaming Buddy’yi aşağıda verilen bağlantıdan indirin. Kurulum Sihirbazı sadece 6Mb. İndirdikten sonra sadece PC’nize PUBG Mobile emülatörünü yükleyin.

Tencent Gaming Buddy İndir PUBG MOBİLE PC İndir

2. ADIM: 

PUBG Emulator’ü başlattıktan sonra. Bazı verilerin başlatılması ve indirilmesi birkaç dakika alacaktır. Ve sonra yükleyici kısa sürede gerekli dosyaları indirmeye başlayacaktır. Bu adım birkaç dakika sürecektir. Benim durumumda, bu PUBG emülatörünün oyunun en son sürümünü indirmesi ve yüklemesi yaklaşık 5-10 dakika sürdü.

3. ADIM: 

Oyun yüklendikten sonra, oynatma seçeneğine tıklayın. Bu kadar. Şimdi misafir olarak giriş yapabilir veya facebook kimliğinizle giriş yapabilirsiniz. Ve onu kullanarak PC’nizde PUBG mobil oynamaya başlayın. Oyunu sadece klavyenizden ve farenizden kontrol edebilirsiniz.

PUBG Mobile Emulator İNDİR


PUBG Emulator için sistem gereksinimleri 

İşletim Sistemi – Windows 7/8 / 8.1 / 10

Sistem Mimarisi – 64 Bit

RAM – 4 GB veya daha fazla.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir