in , , ,

CoolCool

2019’un En İyi iOS Emülatörleri

Emülatörler telefonlarınızdaki uygulamaları bilgisayarlarınızda çalıştırmanıza yarayan yazılımdır. Bilgisayarınızı Telefon yada Tablete çevirebilirsin.Bu yazımızda İOS için en iyi pc emülatör programlarından 6 tanesini sıralayacağız.

blank

Bilgisayarınız için en iyi İOS Emülatörleri:

1 Air iPhone Emulator Download Ücretsiz İndir

 

Air iPhone, iPhone’un Kullanıcı arayüzünü pc’ye aktaran iOS için en iyi emülatörlerden biridir. Air iPhone, iPhone’u tamamen kopyalar. Sorunsuz bir iPhone deneyimi yaşamak istiyorsanız, Air iPhone tavsiyemizdir. Air iPhone Ücretsizdir.

2 iPhone Simulator Download Ücretsiz İndir 

 

İOS için bir başka üst emülatör, Windows PC’nizde herhangi bir sorun olmadan App Store’da bulunan tüm oyunlara ve uygulamalara kolayca erişmenizi sağlayan iPhone simülatörüdür. İPhone simülatörü sayesinde, masaüstünüzü aynen bir iPhone gibi yapabilir ve bir iPhone kullanma deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Yüksek kaliteli arayüzü ve grafikleri nedeniyle, uygulama iPhone’un tam bir kopyası gibi görünüyor. Bununla birlikte, iPhone simülatörünün en büyük eksiği, varsayılan olarak birkaç uygulamaya erişiminizin olmaması ve Apple App Store’a erişiminizin olmamasıdır. Program ücretsizdir.

3 Smartface Download Ücretsiz İndir

 

İOS için bir başka popüler emülatör, platformlar arası yerel iOS uygulamaları geliştirmenize olanak sağlayan Smartface’dir. Smartface, tam stratejik mobilite çözümleri sunmanın yanı sıra, maliyeti düşürür ve telefonunuzun verimliliğini artırır. Tam hata ayıklama seçeneklerinden dolayı, geliştirici tam esneklikle çalışabilir. Smartface’in birkaç özelliğini sıralarsak:

 • Smartface uygulamalarını genişletmek için eklentiler desteği
 • Kurumsal hizmetler ve eklentiler
 • Tekli Javascript kod tabanı
 • Uygulamalarda hata ayıklama ve test etme
 • Javascript kütüphanesi
 • WYSIWYG Tasarım editörü
 • Tekli Javascript kod tabanı

4 iPad Simulator Google Chrome Download

 

iPad Simülatörü, Google Chrome Tarayıcı’da bir simülatör ve aynı zamanda bir bulut işletim sistemi olarak çalışan Google Chrome’un bir uzantısıdır. Bu emülatörle, bilgisayarınızda bir iPad arayüzü olacak ve böylece iMessage uygulamasını kullanabilecek ve bir iPad kullanarak tüm arkadaşlarınıza mesaj gönderebileceksiniz. Bir cevap aldığınızda, bildirim tarafınızdan Chrome uzantısı dahilinde alınır. Chrome uzantısının temel özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Bir iPhone satın almadan Siri’yi kullanabilirsiniz
 • Tercih ettiğiniz uygulamalara bağlı olarak bulut masaüstünüzü kolayca düzenleyebilirsiniz.
 • Simülatörü başlatmak ve web servislerine bağlamak için sadece tek bir tıklamanız yeterli
 • Buluttaki her şeye erişin
 • Uygulamaları kolayca sürükleyip bırakabilirsiniz
 • Bir iPad emülatörü kullanarak çoklu görev yapabilirsiniz
 • Ekran koruyucular kullanabilirsiniz
 • Zarif ve basit iPad arayüzüdür
 • Sınırsız sayıda uygulama sayfası oluşturabilirsiniz

5 MobiOne Studio Download İndir

 

MobiOne Studio, iOS ve Android sistemleri için platformlar arası uygulamalar geliştirmek için çalışan bir iPhone simülatörünün yanı sıra iOS için bir emülatördür. Uygulamalar, HTML 5 hibrid yerel uygulama modeli üzerine kuruludur ve hemen hemen her cihazla uyumludur. MobiOne Studio’nun en iyi yanı, kullanmanız için iOS uygulamalarını kolayca oluşturabilmesidir. MobiOne Studio, uygulamaları ve web bağlantılarını bir e-posta ile paylaşmanıza, masaüstünüzden bildirimler almanıza, uygulamalarınızı iPhone ve iPad üzerinde çalışacak şekilde yapılandırmanıza olanak tanır.

6 İPadian Emulator Download İndir 

 

iPadian , Windows masaüstünüzdeki bir iPad’in arayüzünü taklit eden şık bir araçtır.

Ciddi bir iPad hayranıysanız, Windows PC’nizin iPad’in grafiksel olarak etkileyici arayüzünün görünümünü olduğu gibi aktarır.

Bu emülatörler ücretsizdir ve bu emülatörler ile Windows PC’nizde  tüm iOS uygulamalarını açabilirsiniz. iOS cihazınız yoksa işinizi haliyle görecek uygulamalardır.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir